Урок із циклу "Спорт у нашому житті" на тему : "Олімпійські ігри".

6 лют. 2015
6 лютого 2015 року в Бовтиському НВК в шостому класі було проведено цікавий урок із циклу "Спорт у нашому житті" на тему : "Олімпійські ігри".

6  лютого  2015 року в Бовтиському НВК в шостому класі було проведено цікавий урок із циклу "Спорт у нашому житті" на тему : "Олімпійські ігри".

Урок розпочався з обговорення нещодавно переглянутого фільму

" Астерікс і Обелікс на Олімпійських іграх". Діти знають історію виникнення Олімпійських ігор та цікавляться інформацією про сучасні ігри.

На уроці діти грали в гру " Постав мені запитання",  успішно впоралися з аудіюванням, розібрали зміст невідомих слів та дізналися багато нового з тексту  " Олімпійські ігри". Також учні працювали в парах , розповідали одне одному про свої улюблені види спорту та кумирів, які їм подобаються.