« Мова - це оберіг людини і нації»

21 лют. 2015
В Бовтиському НВК до Міжнародного дня рідної мови учнями закладу була проведена літературна вітальня « Мова - це оберіг людини і нації» . Нетлінним скарбом століть, що передається з покоління в покоління , є національна мова та література.

В Бовтиському НВК до Міжнародного дня рідної мови  учнями закладу була проведена літературна вітальня « Мова - це оберіг людини і нації» . Нетлінним скарбом століть, що передається з покоління в покоління , є національна мова та література.

Із захопленням учні зробили цікавий екскурс у минуле, де набирало наше слово сили на пергаментах Нестора  літописця, шліфувалося у творах   Григорія   Сковороди, поглиблювалося під пером Івана Котляревського , Тараса Шевченка.

Із великою цікавістю  учні  закладу добирали вислови про мову, закінчували прислів'я, відгадували  назви українських пісень, та співали їх.

Створена на світанку  людської історії мова розвивається, живе в народі.

Це безцінний скарб, який треба берегти і примножувати.