Відкритий урок «Ступені порівняння прикметників» 6 клас

1 бер. 2015
23.02.2015 року в Бовтиському НВК з російської мови було проведено відкритий урок Тищенко О.А. в 6 класі на тему « Ступені порівняння прикметників».

23.02.2015 року в  Бовтиському НВК з російської мови було проведено відкритий урок Тищенко О.А.  в 6 класі на тему « Ступені порівняння прикметників».

В цікавій і захоплюючій формі був поданий матеріал. Вчитель використала презентацію до теми, тестові завдання.

Вчитель ставила  за мету сформувати уміння створювати форми ступенів порівняння прикметників,вирізняти їх в тексті,розширити словниковий запас учнів,розвивати мислення, орфографічний зір,мову дітей. Проведено ряд цікавих завдань,які допомогли вивчити та закріпити знання з даної теми.

Найцікавішим виявилося презентування себе за допомогою прикметників найвищого ступеня порівняння у вигляді рекламного ролику «Я самий-самий».