Свято 8 Березня

6 бер. 2015
В переддень жіночого свята, свята 8 Березня учні Бовтиського НВК прийшли до школи святково одягнені, з квітами та гарним настроєм. На свято були запрошені матусі та бабусі яким учні заздалегідь готували подарунки своїми руками.

Свято  8 Березня

В переддень жіночого свята, свята  8 Березня учні Бовтиського НВК прийшли до школи святково одягнені, з квітами та гарним настроєм. На свято були запрошені матусі та бабусі яким учні заздалегідь готували подарунки своїми руками.

Святковий концерт розпочався словами вітання директора

НВК  Журби О. П. На концерті лунали пісні, танці, учні декламували вірші з привітаннями для мам та дівчаток. Також на свято завітали герої літературних творів: Наталка Полтавка, Возний  та відомі і улюблені шкільними глядачами "гумористичні бабусі".