Свято Букваря

27 бер. 2015
27 березня в Бовтиському НВК було проведено Свято Букваря. В ньому взяли участь учні дошкільної групи, 1-3, 6 та 9 класів.

СВЯТО БУКВАРЯ

Свято розпочалося з привітань  ведучих  далі   гості познайомилися з історичними відомостями про створення Букваря.   Згодом  завітав і сам Буквар .   Діти повторили увесь алфавіт , розповідаючи на кожну літеру вірші. Також на святі були присутні і Читанка , Українська мова, Математика і кожна з них закликала дружити з собою.

На святі  було багато сценок, віршів, лунали пісні.  Сподіваємось, що наші першокласники й надалі сміливо крокуватимуть  Країною знань, не зупиняючись перед труднощами.