Не щезне в пам'яті людській...

8 трав. 2015
Напередодні свята 9 травня в Бовтиському НВК учні відвідали ветеранів та привітали їх зі святом, також учні нашої школи доглядають могили загиблих воїнів.

Напередодні свята 9 травня в Бовтиському НВК учні відвідали ветеранів ВВв та привітали їх зі святом, також учні нашої школи доглядають могили загиблих воїнів.

Бібліотекар Васільєва Л.А. випустила газету присвячену Дню Перемоги та підготувала виставку літератури.

8 травня відбулася лінійка приурочена Дню пам'яті та примирення , яку провели педагог-організатор Мачак Ніна Антонівна та вчитель історії Кравченко Надія Михайлівна, далі був єдиний урок  пам’яті до Дня Перемоги.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.