Свято 1 вересня

1 вер. 2015
В цей святковий осінній день в Бовтиському НВК зранку звучить святкова музика, яка кличе учнів до школи. Вони йдуть гарно одягнені з чудовим настроєм та веселими посмішками.

Свято 1 вересня

Святкову лінійку першого дзвоника відкрила Голова районної державної адміністрації  Борота Ольга Дмитрівна, яка привітала з новим навчальним роком, побажала успіхів у навчанні випускникам нашої школи, терпіння, натхнення педагогічному колективові. Ще багато побажань звучало в цей день  на святі.

Закінчилась святкова лінійка веселим закличним дзвоником, який пролунав на перший урок.